Zajęcia edukacyjne w okresie ferii letnich 2018

LATO 2018

25 lipca 2018 r. rozpoczynamy zajęcia wakacyjne edukacji artystycznej i rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w naszych pracowniach w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5, oraz w Pracowni Artystycznej MDK przy ulicy Widok 4. W programie codzienne wyjścia i wycieczki oraz warsztaty w instytucjach kultury. Skrócony program zajęć na I tydzień wakacji.

Wszystkie zajęcia programowe prowadzone są przez  nauczycieli Młodzieżowego Domu Kultury, nie są półkolonią, jednak plan zajęć umożliwia rodzicom pozostawienie dziecka na zajęciach pod opieką nauczycieli MDK codziennie od godziny 8:00 do 15:30.

Istnieje również możliwość skorzystania z obiadu w placówce (catering „Nóż i widelec”), a cena zależna jest od ilości zamówionych obiadów   (ok. 16 zł). Wyjścia opłacają rodzice dziecka (15 zł/dzień). Koszt przejazdu pierwszej wycieczki do Skansenu i Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu w dniu 27 czerwca pokrywają Rodzice.

Dodatkowych informacji  udziela sekretariat  MDK – tel. 12 411 67 03. Rodzic obowiązkowo przed każdym wyjściem udziela pisemnej zgody na wyjście, a zapisując dziecko wypełnia Wniosek (tutaj do pobrania) podając również niezbędne dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka informacje. Dzieci przebywające na zajęciach w budynku MDK obowiązuje obuwie zamienne, natomiast w trakcie wyjść muszą mieć ze sobą legitymację szkolną. Program zajęć feryjnych może ulec nieznacznym zmianom.

Od dnia 23 lipca do końca wakacji odbywać się będą zajęcia w pracowni muzycznej i plastycznej. W sierpniu, w MDK będą odbywały się w godzinach popołudniowych zajęcia dla młodzieży z Krakowską Orkiestrą Staromiejską. Będzie można oglądać wystawę uczestników zajęć wakacyjnych oraz Międzynarodowego Konkursu Plastycznego PRZYRODA W KOLORACH 2018 (uczestników, którzy zdobyli „Kwalifikacje do wystawy”).    AL.