Krajobrazy Polskie - Finał Konkursu

1 polska26 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 114 w Krakowie przy ulicy Łąkowej 31 miał miejsce uroczysty finał Konkursu Plastycznego „KRAJOBRAZY POLSKIE”. Pracom Jurorów przewodniczył Andrzej Łazarz –  artysta malarz, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie przy ulicy Grunwaldzkiej 5.

Poniżej  WERDYKT JURY   KONKURSU PLASTYCZNEGO KRAJOBRAZY POLSKIE  

 

MIEJSCE I

 1. Zuzanna Makara  l.14 „Cerkiew w Krościenku"
 2. Lidia Zablotska  l.13 „Beskid Niski – Karpaty” 
 3. Weronika Kołoś   l.14
 4. Natalia Skórska 2 

MIEJSCE II

 1. Wiktoria Nowicka  l.12 „Widokówki z podróży”
 2. Mateusz Cyran  l.11
 3. Yuliia Ohnista  l.10 „Morskie Oko” 
 4. Maciej Mazur  l.11 „Kapliczka”
 5. Kornelia Grzesik  l.8
 6. Martyna Skarbek kl.6  „Malowany wazon”

MIEJSCE III

 1. Alicja Przybyłek  l.9 
 2. Emilia Lis  l.11
 3. Zuzanna Janas  kl.3 
 4. Sandra Janus  l.15
 5. Joanna Olejarz kl.3
 6. Marcel Żak kl.1b
 7. Laura Bakota, Patrycja Włosińska, Maks Aksamit  kl.2  „Domek w środku lasu’
 8. Natalia Gilioli l.7
 9. Martyna Dryk  kl.2
 10. Jeremi Jaworski  l.13 „Jesień…”
 11. Kinga Banaś kl.4
 12. Adam Swoszowski  kl.2 „Mój Zastów”

WYRÓŻNIENIA

 1. Cudek Karol  kl.7  S
 2. Julia Młodawska l.12
 3. Łukasz Franczak l.14
 4. Aleksandra Kruk  l. 11
 5. Weronika Mleczek l. 11  „Złota polska jesień’
 6. Martyna Kaczmarczyk  l.14   „Narew o zmroku”
 7. Dorian Grębosz l.11  „Jar rzeki Dłubni w Zasławicach”
 8. Sebastian Czenczek  l.15  „Beskidy –cerkiew w Kwiatoniu”
 9. Tymoteusz Filip kl.3 „Tatry – Giewont”
 10. Maria Tutro l.7
 11. Krzysztof Surówka  l.7 
 12. Lena Paradowska  l.8
 13. Urszula Piotrowicz l.7
 14. Emilia Siwek  kl.3 
 15. Igor Straub  l.8  
 16. Nina Puchniarz  l.8
 17. Malwina Strączek l.11 
 18. Wiktoria Kalisz l.9
 19. Szymon Kwadrans, Kuba Lis kl.5
 20. Iga Staroń l.10 
 21. Michasia Sączawa kl.3
 22. Wanda Kowalska kl.2     „Drzewo między górami”
 23. Zuzanna Kołoś, Maja Lewicka kl.6
 24. Tymon Sączawa kl.1 „Ojcowski Park Narodowy”
 25. Julia Solarz, Kamila Kłaput kl.2 „Widok na Tatry z Zakopanego”
 26. Kuba Muntean kl.2 „Krzywe drzewa”
 27. Tobiasz Poznański kl.1

Gratulujemy !!!

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

 1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
 3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
 5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
 6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]