Tańczący online z MDK na Grunwaldzkiej

1 DSC07297Pozdrawiam wszystkich moich małych ,większych i całkiem dorosłych tancerzy. Życzę wam zdrowia i kondycji na wiosnę. By się trochę usprawnić proponuję parę filmików do solowych treningów.                                  Nauczyciel Tańca :Adam Ćwik   

Zajęcia Hip Hop 15 maja 2020

Zajęcia AKM i AKS  do dnia 15 maja 2020

                             Zajęcia  do dnia 15 maja 2020

 

Zajęcia  do dnia 8 maja 2020  

Zajęcia  do dnia 30  kwietnia 2020

Zajęcia AKM do dnia 24   kwietnia 2020

Zajęcia do dnia 24   kwietnia 2020

Zajęcia do dnia 17  kwietnia 2020

Klub Maluszka   - zajęcia do dnia 10  kwietnia 2020

 Hip Hop  - zajęcia do dnia 10 kwietnia 2020

                                           Klub Maluszka 1 - zajęcia do dnia 3 kwietnia 2020

 Klub Maluszka 2 - zajęcia do dnia 3 kwietnia 2020

 Hip SP 18  - zajęcia do dnia 3 kwietnia 2020

 

 

1. Stepmania nie potrzebujesz dużo miejsca i drogiego sprzętu. Wystarczy kawałek podłogi i dostęp do YouTube filmy instruktażowe Jak ćwiczyć w linkach. Mate treningową(nie aktywną)wykleicie taśmą np.czarną(Power tape)Turniej medalowy!!!- na zakończenie roku. Trenujcie powodzenia!                                                               

 https://www.youtube.com/watch?v=alX0U575So8
https://www.youtube.com/watch?v=xIiTSRrVtU4    

https://www.youtube.com/watch?v=kSHczJ_9r4o                

https://www.youtube.com/watch?v=nIQEoju28KI                                                                                                                                                    

2. Zanim zaczniecie tańczyć, śmigać jak nasi zaawansowani tancerze Proponuję trening siłowy wzmacniający mięśnie i korygujący sylwetkę. A potem elementarne kroki i figury break dance. Większość już znacie z naszych lekcji. Ćwiczenia w linkach.                                                              

https://www.youtube.com/watch?v=vTWUa0rAcpw   https://www.youtube.com/watch?v=oeb_K6VQ9cA https://www.youtube.com/watch?v=vO9DJ91PZ4E                                                                                                              

break dance podstawy:                                                              

https://www.youtube.com/watch?v=CqZRVCi6_34  

https://www.youtube.com/watch?v=b0b6NAdR-qE                                                               https://www.youtube.com/watch?v=czFIBG14Sow3

. Zerknijcie na parę fotek z naszych występów i treningów .Fajnie było i fajnie będzie!!! Mam nadzieję że i w tym roku szkolnym zatańczymy na scenie.                                                                                                                                                

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]