Ferie letnie w MDK - warsztaty ceramiczne i gry planszowe

 

025 086 DSC08044Wakacje w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie przy ulicy Grunwaldzkiej 5 to również sposób na miłe i kreatywne spędzanie wolnego czasu. Dzieci i młodzież nie wyjeżdżająca z miasta, chętnie korzysta z naszej oferty. Oprócz zajęć artystycznych i rekreacyjnych, mamy ofertę jednodniowych

wycieczek połączonych z warsztatami artystycznymi lub plenerami, gramy w planszówki, organizujemy gry terenowe. Ze względów organizacyjnych na większość naszych zajęć  nie można się już zapisać, Jest jeszcze kilka miejsc na wycieczkę do „Karpackiej Troi” (18 lipca 2017 r.). Dodatkowe informacje na temat naszej oferty wakacyjnej można uzyskać w sekretariacie MDK lub dzwoniąc pod nr 12 411 67 03.

Poniżej foto-relacja z warsztatów ceramicznych, których tematem były zwierzaki oraz zajęć gier planszowych, na które wybraliśmy się do naszej Pracowni Artystycznej przy ulicy Widok 4. Zajęcia prowadził  Andrzej Łazarz – dyrektor MDK (ceramika) oraz Pani Monika Ćwik (gry planszowe).    AL.

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]