FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO "GRZEGÓRZKI DZIŚ I JUTRO"

25 IMG 4877

ZAPRASZAMY NA FINAŁ KONKURSU LITERACKO - PLASTYCZNEGO „GRZEGÓRZKI DZIŚ I JUTRO”, który odbędzie się w dniu 20 grudnia 2017 r. o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie przy ulicy Grunwaldzkiej 5.  

Jury  c z ę ś c i    p l a s t y c z n e j Konkursu  postanowiło przyznać

w  kategoriach  wiekowych i technik wykonania:  I, II, III miejsca oraz wyróżnienia. W kategorii fotografia przyznano również „Kwalifikacje do wystawy”.

   

Nagrody:__________________________________________

  1. Radosław  Gicala (kl. IV SP)  Kraków  
  2. Justyna Wojtas (kl. IV SP)  Kraków  
  3. Zuzanna Kępa (kl.  V SP)  Kraków  
  4. Wiktoria Gardoń (kl.  V SP)  Kraków  
  5. Julia Kozicka (l. 16) Kraków  
  6. Jan Bialic (l. 11)  Kraków
  7. Martyna Patyna (kl. IV) Kraków  
  8. Mariola Rolka (l. 10)  Kraków  
  9. Katarzyna Pieczonka (kl. IV) Kraków  
  10. Mikołaj Stachowiak (l. 11), Kraków  
  11. Jakub Golarz (l. 11), Kraków 

Fotografia:

  1. Dagmara Garzeł (kl. VII) Kraków   
  2. Emilia Słabońska  (l. 15) Kraków  

Wyróżnienia:__________________________________________

  1. Wojciech Wróbel (kl. III SP)  Kraków
  2. Kinga Kutaj (kl. III G) Kraków
  3. Jakub Wojciechowski (kl. IV SP)  Kraków
  4. Dawid Golisz (kl. IV SP)  Kraków
  5. Maja Tetela (kl. V SP)  Kraków
  6. Antonina Laskoś (kl. IV SP)  Kraków
  7. Szymon Szpilka (kl. IV SP)  Kraków
  8. Ewelina Janik (kl. V SP)  Kraków
  9. Tymoteusz Bajor (l. 14) Kraków
  10. Adrian Brzózka, (kl. V SP) Kraków
  11. Hanna Bystrowska, (kl. V SP) Kraków
  12. Tymoteusz Kolegowicz, (l. 5) Kraków
  13. Paulina Pasionek (l. 7) Kraków
  14. Agnieszka Łapa (kl. VII) Kraków
  15. Zofia Matseliukh (kl. VII) Kraków
  16. Magdalena Jurkowska (kl. VII) Kraków
  17. Aleksandra Sokół (kl. VII) Kraków

Kwalifikacje do wystawy - fotografia:

  1. Ewelina Pasionek (l. 7) Kraków
  2. Krzysztof Szramik (l. 9) Kraków
  3. Damian Orlikiewicz (kl. VII) Kraków
  4. Gabriela Popielak (kl. VII) Kraków
  5. Julia Iwaniak (kl. VII) Kraków
  6. Kamil Janik (kl. VII) Kraków
  7. Gabriela Młynarczyk-Gałecka (kl. VII) Kraków
  8. Szymon Siedleczka (kl. VII) Kraków
  9. Emilia Głowa (kl. VII) Kraków
  10. Nadia Morawska (kl. VII) Kraków

Jury  c z ę ś c i   l i t e r a c k i e j Konkursu „GRZEGÓRZKI   DZIŚ I JUTRO”  postanowiło przyznać  nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom:

  

 Nagrody:__________________________________________

  1. Mateusz Mailinger l.10,  Kraków
  2. Natalia Kaczmarczyk, l.15,  Kraków  
  3. Julia Kalinowska l. 14, Kraków  

Wyróżnienia:_______________________________________

  1. Daria Mamczura l. 10,  Kraków
  2. Julia Lechowska l. 15, Kraków
  3. Maja Tetela l. 11, Kraków
  4. Julia Moskała l. 14 Kraków

W imieniu Organizatorów - dyrektor MDK Andrzej Łazarz