Ferie 2023 w MDK na Grunwaldzkiej

JHBHGGFXFW dniach od 30 stycznia 2023 r.  do 10 lutego 2023 r. zapraszamy na feryjne zajęcia edukacyjne. W programie zajęcia wpracowniach Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5, w Pracowni Artystycznej MDK przy ulicy Widok 4 oraz wyjścia do instytucji kultury  (TUTAJ plan).

Wszystkie zajęcia programowe prowadzone są przez  nauczycieli Młodzieżowego Domu Kultury, nie są półkolonią, jednak plan zajęć umożliwia rodzicom pozostawienie dziecka na zajęciach w  MDK codziennie od godziny   8:00 do 15:30.

 

W odpowiedzi na prośby uczestników, organizujemy zajęcia dla młodzieży do godz. 19:15 a w sobotę, 4 lutego zorganizowany zostanie Turniej Grunwald MIDDLE-EARTH SBG. W ferie istnieje możliwość skorzystania z obiadu w placówce (catering) a cena zależna jest od ilości zamówionych obiadów.

Dodatkowych informacji  udziela sekretariat  MDK – tel. 12 411 67 03. Rodzic obowiązkowo przed każdym wyjściem udziela pisemnej zgody na wyjście, a zapisując dziecko wypełnia Wniosek podając również informacje niezbędne dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka. Dzieci przebywające na zajęciach w budynku MDK obowiązuje obuwie zamienne, natomiast w trakcie wyjść muszą mieć ze sobą legitymację szkolną. Program zajęć feryjnych może ulec nieznacznym zmianom. Rodziców prosimy również o zaopatrzenie dzieci w śniadanie oraz napójIlość miejsc jest ograniczona

Wniosek     

 

 

PLAN WYJŚĆ I WYCIECZEK:

 

30 stycznia – wyjście do kina Cinema City Galeria Kazimierz

31 stycznia – Podziemia Rynku Głównego

1 lutego – Warsztaty Ceramiczne w Pracowni MDK przy ulicy Widok 4

2 lutego – Warsztaty „Od projektu do efektu” w Kamienicy Szołayskich

3 lutego – Warsztaty „W świecie ziół” w Muzeum Archeologicznym

6 lutego - wyjście do kina Cinema City Galeria Kazimierz

7 lutego – Warsztaty „Pole tworzenia” w Muzeum Etnograficznym

8 lutego – Warsztaty origami i kirigami  w Muzeum Sztuki Japońskiej MANGGHA

9 lutego – Warsztaty w Pracowni Brązownika w Muzeum Archeologicznym

10 lutego – Warsztaty Ceramiczne w Pracowni MDK przy ulicy Widok 4

AL.         

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]