Finał Konkursu NA GRZEGÓRZKACH

IMG 45016 marca 2019 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie przy ulicy Grunwaldzkiej 5 miał miejsce uroczysty finał

Konkursu Literacko-Plastycznego NA GRZEGÓRZKACH.

Nagrody i wyróżnienia wręczyli jurorzy Konkursu w kategoriach: plastyczna i literacka. Grand Prix Konkursu otrzymała praca przestrzenna wykonana przez Dominikę Schroeder z Bydgoszczy.               

 

Fotorelacja poniżej.                  AL.

WERDYKT JURY

 

 1. Antonina Kalisz,   wyróżnienie
 2. Alicja Czyż,   wyróżnienie
 3. Maria Lesisz,   wyróżnienie
 4. Zofia Wiącek,   wyróżnienie
 5. Maja Doborska,   wyróżnienie
 6. Jakub Kuligowski,  wyróżnienie
 7. Roksana Kowalska,  wyróżnienie
 8. Szymon Wiatr,  wyróżnienie
 9. Emilia Cygal,  wyróżnienie
 10. Piotr Kocemba,  wyróżnienie
 11. Barbara Sady,  wyróżnienie
 12. Matylda Wojkowska,  wyróżnienie
 13. Natalia Szklarska,  wyróżnienie
 14. Adrianna Konarska,  wyróżnienie
 15. Jakub Kolec,  wyróżnienie
 16. Kornelia Knapik,  wyróżnienie
 17. Aurelia Suder,  wyróżnienie
 18. Ewelina Janik,  wyróżnienie
 19. Tomasz Adamski,  wyróżnienie
 20. Sylwia Basara,  wyróżnienie
 21. Wiktoria Antosiewicz,  miejsce III
 22. Amelia Rzepecka,  miejsce III
 23. Kacper Kusiak,  miejsce III
 24. Michalina Orzechowska,  miejsce III
 25. Julia Kowalska,  miejsce III
 26. Kinga Jaworska,  miejsce III
 27. Radosław Gicala,  miejsce III
 28. Piotr Kozioł,  miejsce III
 29. Michał Zuśka, miejsce III
 30. Maja Brzozowska,  miejsce III
 31. Ewelina Pasionek,  miejsce II
 32. Justyna Wojtas,  miejsce II
 33. Alicja Wiewiórska,  miejsce II
 34. Julia Jurkowska,  miejsce II
 35. Bartosz Szwugier,  miejsce II
 36. Maja Tetela,  miejsce II
 37. Martyna Patyna,  miejsce I
 38. Tomasz Witek,  miejsce I
 39. Borys Jochymek,  miejsce I
 40. Jakub Warzecha,  miejsce I
 41. Dominika Schroder,   Grand Prix

       Część literacka Konkursu:

 1. Łukasz Barys,    miejsce I
 2. Kacprzak Zuzanna,    miejsce II
 3. Aleksandra Bułat,   miejsce III

 

GRATULUJEMY !!!

 

Nagrody nie odebrane w trakcie finału można odebrać do dnia 1 kwietnia 2019 r.  w sekretariacie MDK w godz. 8:00 - 14:00. Po tym terminie nagrody zasilą pulę nagród następnego konkursu organizowanego przez MDK. Wysyłka dyplomów jest możliwa po uzgodnieniu telefonicznym pod nr.: 12 411 67 03) 

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

 1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
 3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
 5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
 6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]