Drodzy Młodzi Ceramicy! Od 25 marca 2020 r. do odwołania nasze zajęcia trwają online

1 DSC 0751 38799 1000 800 80

Zajęcia z ceramiki przygotowane są dla trzech grup na 12 i 13 maja  2020 r.  - załącznik  14

Zajęcia z ceramiki przygotowane są dla trzech grup na 5 i 6 maja  2020 r.  - załącznik  12

Zajęcia z ceramiki przygotowane są dla trzech grup na   28 i 29 kwietnia  2020 r.  - załącznik nr 11

Zajęcia z ceramiki przygotowane są dla trzech grup na 21 i 22 kwietnia 2020 r.  - załącznik nr 9

Zajęcia z ceramiki przygotowane są dla trzech grup na 14 i 15 kwietnia 2020 r.  załącznik nr 7

 

Zajęcia z ceramiki przygotowane są dla trzech grup - załącznik nr 3: 

Zajęcia z ceramiki przygotowane są dla trzech grup na 7 i 8  kwietnia 2020 r.  załącznik nr 5

 

pierwsza grupa - wtorek godz. 12.30- 14.55,

druga grupa wtorek- godz. 15.00- 19.05

trzecia grupa- środa godz.12.20- 15.35.

 

 

 

Od 25 marca do 10 kwietnia nie będziemy mogli się spotkać w pracowni ceramicznej na ul. Widok 4 dlatego będę Wam wysyłać różne zadania, ćwiczenia, filmy oraz informacje na temat gliny i ceramiki.

Rozpoczynamy cykl filmów o pracy z gliną - E-learning realizowany jest przez portal lubuskiekultura.pl i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.
W każdym tygodniu obejrzymy jeden film i przygotujemy sobie projekty prac, zgodnie z przedstawianymi technikami.

Tutaj znajdziecie pierwszy film, który trwa niecałe 4 minuty :

https://www.youtube.com/watch?v=8sTyomRjtqQ

Większość informacji już znacie, dlatego proszę po obejrzeniu zapiszcie na kartce - jakie narzędzia rozpoznajecie na filmie, których używamy w pracowni ceramicznej w czasie zajęć?

Teraz czas na zadanie praktyczne, nie macie w domu gliny dlatego proszę użyjcie plasteliny i zróbcie BARANKA, po powrocie do pracowni będzie to nasz model- zachowajcie go proszę- na jego podstawie zrobimy prace z ceramiki.

W linku poniżej jest instruktaż, jak zrobić branka, który prowadzi pani Julia, film trwa prawie 13 minut.

https://www.youtube.com/watch?v=1QieiFmyweM

Proszę zróbcie zdjęcia swojej pracy oraz kartki z odpowiedziami dotyczącymi narzędzi ceramicznych. Wyślijcie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na mój numer telefonu 602 692 369.

 

Do następnego razu!

Bądźcie zdrowi.

Magda Zarychta

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]