RÓŻNE TECHNIKI PLASTYCZNE - domowa pracownia artystyczna

1 Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2020 04 17 093658

Zajęcia zdalne - „różne techniki plastyczne”

8 maja 2020 r.

Na dzisiejszych zajęciach zaprojektujemy dom. Inspiracją będzie

przyroda.

Tak ! naprawdę istnieje wiele takich budowli na świecie. Technika wykonania pracy jest dowolna, możecie narysować projekt, który wykorzystamy po powrocie do pracowni, wykonać pracę przestrzenną.

A może macie ciekawy pomysł na domek dla swojego pupila.

Możecie poszukać też inspiracji w Internecie wpisując w wyszukiwarce „Bionika w architekturze”

Czekam na wasze pytania i oczywiście zdjęcia prac

Serdecznie pozdrawiam

Anna balicka- Janikowska.

 

ZAJĘCIA ZDALNE -  24  KWIETNIA 2020 r

Drodzy uczestnicy zajęć !!!.

Przesyłam na dzisiaj propozycję zajęć zatytułowaną WIOSENNE INSPIRACJE - PROJEKTOWANIE NACZYNIA W KSZTAŁCIE KWIATU, PTAKA lub ZWIERZAKA.

I jeszcze jedna  propozycja na dzisiaj, którą przygotowała dla Was nasza wolontariuszka Dorotka. (T U T A J) 

 

Prześlijcie nam zdjęcia wykonanych prac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  :).                     

.Przesyłam jeszcze jedną  propozycję -  na dzisiaj - wykonania pracy plastycznej w domowej PRACOWNI ATRYSTYCZNEJ. Film instruktażowy przygotowała dla Was nasza wolontariuszka Dorota. (T U T A J) Mam nadzieję że poradzicie sobie. Prześlijcie nam zdjęcia wykonanych prac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Inspiracją nie musi być kotek :).                                 . Czekam na  efekty Waszej pracy  pytania.   Anna Balicka-Janikowska  

ZAJĘCIA ZDALNE -  17  KWIETNIA 2020 r

 

 

 

ZAJĘCIA ZDALNE - 10 KWIETNIA 2020 r.

Dzisiejsze zajęcia nadal w domowych pracowniach. Mogą odbywać się z pomocą Rodziców. Proponuję Wam technikę, która poznaliście na poprzednich zajęciach

KARTKA ŚWIATECZNA

wykonywana technikę od kolażu,

Do stworzenia kartki świątecznej wykonywanej techniką kolażu użyjmy starych czasopism i innych przeróżnych niepotrzebnych materiałów. Przydadzą się Wam również stare niepotrzebne prace. Potrzebne będą nożyczki i klej i Wasza pomysłowość.

Wasza praca ma być recyklingowym dziełem sztuki. Jak nie macie pomysłu to chętnie pomogę, doradzę, możecie się też zainspirować ciekawymi filmami na YT. Jestem do Waszej dyspozycji w stałych godzinach zajęć. Zdjęcia swoich kolaży przesyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na mój nr telefonu.

Twórczej zabawy!!!

Anna Balicka - Janikowska

 

 

 

ZAJĘCIA ZDALNE - 03 KWIETNIA 2020 r.

Dzisiejsze zajęcia przenosimy do domowych pracowni i odbywać się mogą z pomocą Rodziców. Proponuję Wam technikę, która nie wymagaja specjalnego warsztatu, ani też  przey tworzeniu pracy nie narobicie nadzwyczajnego bałaganu.

Zaczynamy od kolażu,

który odkrywa twórczy potencjał artystów w każdym wieku, pokazuje świat sztuki, kreacji i nieskończonych możliwości.

Do stworzenia kolażu użyjmy starych czasopism i innych przeróżnych niepotrzebnych materiałów. Przydadzą się Wam również stare niepotrzebne prace. Potrzebne będą nożyczki i klej i Wasza pomysłowość.

Wasza praca ma być recyklingowym dziełem sztuki. Jak nie macie pomysłu to chętnie pomogę, doradzę, możecie się też zainspirować ciekawymi filmami na YT. Jestem do Waszej dyspozycji w stałych godzinach zajęć. Zdjęcia swoich kolaży przesyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na mój nr telefonu.

Twórczej zabawy!!!

Anna Balicka - Janikowska

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]