Werdykt Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego „ZWIERZĘTA W RODZINIE” w kategorii literackiej.

Prace konkursowe oceniali pod przewodnictwem nauczyciela polonisty Edyty Buff jurorzy: Dyrektor MDK Andrzej Łazarz, Kierownik Działu Edukacji i Organizacji Imprez nauczyciel Barbara Sarnik.   

Werdykt Jury:

 

I miejsce – Julia Dyszewska, Chełm

I miejsce – Roge Maja, Skarżysko-Kamienna

II miejsce- Igor Szałek, Częstochowa

II miejsce – Krzysztof Lisiak, Bojanowo

III miejsce – Nadia Chojecka, Koło

III miejsce Zuzanna Wawron, Chełm

Wyróżnienie - Patryk Olszewski, Siedlce

 

Laureaci, którzy zdobyli I, II lub III miejsce otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe.

Dyplomy oraz nagrody będzie można  odbierać do dnia  18 czerwca 2022 r., po wcześniejszym uzgodnieniu z sekretariatem MDK. Możemy przesłać  skan dyplomu na prośbę przesłaną mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule należy wpisać ” ZWIERZĘTA W RODZINIE” praca literacka ). W sprawie wysyłki dyplomów prosimy o kontakt z sekretariatem MD (tel.: 12 411 67 03) .

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, ich rodzicom i opiekunom.

Dyrektor Andrzej Łazarz

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]