Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ŚCIEŻKAMI ARKADEGO FIEDLERA zakończony

093 104 DSC038562 czerwca 2017 r. w sali widowiskowej MDK przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Krakowie miał miejsce uroczysty Finał Konkursu  „Ścieżkami Arkadego Fiedlera”. Uświetnił go swoją obecnością podróżnik, autor książek podróżniczych, miłośnik wypraw rowerowych, socjolog Jacek Kulon, przybliżając uczestnikom między innymi historię Kraju Basków.

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ścieżkami Arkadego Fiedlera”

w składzie:

Przewodniczący –  Andrzej Łazarz - artysta malarz dyrektor MDK

Jurorzy: Anna Balicka – Janikowska – artysta plastyk, nauczyciel

Monika Ćwik – nauczyciel, kierownik Działu Artystycznego MDK,

 w trakcie obrad w dniu 30 maja 2017 r.  postanowiło przyznać I, II, III miejsca oraz wyróżnienia w kategoriach wiekowych: do  7 lat,  8 – 12 lat,  13-15 lat,  powyżej 16 lat. Na Konkurs nadesłano najwięcej prac malarskich,  pojedyncze prace wykonane technikami mieszanymi oraz grafikę komputerową.

Lista uczestników Konkursu, którzy otrzymali Wyróżnienie, I, II,  lub III miejsce:______________

Wyróżnienia:

Jakub Bujak, Kraków, 13 l,

Mikołaj Czółowski, Kraków, 12 l,

Mateusz Kubasiak, Żory, 7 l,

Natalia Jiłka, Tuchola, 11 l,

Anna Węc, Ożarowice, 15 l,

Jagna Ryguła, Tychy, 16 l.

Lena Kozak, Gryfów Śląski, 6 l,

Bartłomiej Mańka, Żory, 6 l,

Katarzyna Czarniecka, Bielsko Biała 20 l

Krystian Piotrowski Tuchola, 10 l,

Szymon Karwot, Żory, 7 l.

Jakub Białek, Sulęcin, 19 l.

Hanna Krakowiak, Kraków, 11 l,

Zofia Urbaniak, Ostrów Wielkopolski, 13 l,

Oliwia Kurdziel, Kraków, 10 l,

Julia Stankiewicz, Kraków, 9 l,

Emilia Słowik, Chorzów, 14 l,

Kinga Wysocka , Puławy, 7 l,

Tomasz Stec, Katowice, 15 l,

Amelia Kędziora, Ostrów Wielkopolski 7 l,

Martyna Skarbek, Kraków, 9.l,

Miejsca: I, II lub III:

do 7 lat:

 I – Maciej Stachulski, Żory, 7 l.

II – Lena Dobruchowska, Wróblew, 7 l,

III – Emilia Sułek, Puławy 6 l,

8 -12 lat

I- Cyprian Maciąg, Wrocław, 11 l,

I – Anna Jabłońska, Zamość, 9 l,

II – Alicja Pawlęga, Kraków, 11 l,

II - Maria Zięba, Kraków, 9 l,

II – Gabriela Stybaniewicz, Ostrów Wielkopolski, 9 l,

III – Dominika Baturo, Tuchola, 10 l

III – Natalia Klimczak, Kraków, 9 l,

III - Julia Burda, Zamość, 9 l,

III – Mateusz Luciński, Ostrów Wielkopolski, 12 l

13 – 15 lat

I – Zofia Szewczyk, Nowa Wola, 15 l,

II – Daria Wieczorek, Ożarowice, 15 l,

III- Krzysztof Urbańczyk, Imielin, 14 l,

III – Gabriela Guzgan, Kraków, 13 l,

Gratuluję Laureatom!!!  

Dziękuję wszystkim uczestnikom  Konkursie oraz uczestnikom Finału za udział.

 

Andrzej Łazarz

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

 

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]