Finał Konkursu Recytatorskiego Współczesnych Twórców

KERN2017Zaproszenie na finał IV Konkursu Recytatorskiego Współczesnych Twórców, który odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017 r. o godz. 11.30.

Jury IV Konkursu Recytatorskiego Współczesnych Twórców w trakcie obrad w dniu 9 czerwca 2017 r. postanowiło przyznać Grand Prix, I, II, III miejsca oraz wyróżnienia :

 

I, II, III miejsce oraz Grand Prix:____________________ 

Katarzyna Pacia,

Aleksandra Walczyk,

Michalina Owczarek,

Aleksandra Łępa,

Patryk Marszałek,

Maciej Obora,

Szymon Konopka,

Aleksandra Dudek,

Andrzej Ubik,

Kamila Frączek,

Mateusz Wajs,

Natalia Michalska,

Julita Banaś,

Magdalena Goraj,

Joanna Mudyna,

Wiktoria Hagno,

Milena Wypych.

Wyróżnienia:_____________________ 

Weronika Góral,

Zuzanna Biały,

Jakub Cięciwa,

Anna Dudek,

Aleksandra Karaś,

Weronika Górska,

Zuzanna Banaś,

Dominika Babik,

Barbara Wilczek,

Aniela Błaziak.

GRATULUJEMY!!!

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]