Komunikat organizacyjny OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „STĄPAJĄC PO ZIEMI, DOTYKAJĄC NIEBA – DZIEJE I KULTURA PIERWOTNYCH NARODÓW AMERYKI PÓŁNOCNEJ I POŁUDNIOWEJ”.

gfufcuJury w dniu 24 listopada 2023 r. przyznało nagrody oraz wyróżnienia OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „STĄPAJĄC PO ZIEMI, DOTYKAJĄC NIEBA – DZIEJE I KULTURA PIERWOTNYCH NARODÓW AMERYKI PÓŁNOCNEJ I POŁUDNIOWEJ”.

Ogłoszenie werdyktu odbędzie się w dniu 27 listopada 2023 r. o godzinie 10:40 w Szkole Podstawowej nr 114 przy ulicy Łąkowej 31 w Krakowie. W sprawie odbioru dyplomów oraz nagród prosimy kontaktować się z sekretariatem Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5 (tel.: 12 411 67 03; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Poniżej lista nagrodzonych oraz wyróżnionych uczestników Konkursu podana w przypadkowej kolejności.

Kategoria wiekowa 6 – 8 lat

Miejsca:

Bianka Lalik, Kraków

Franciszek Szafrański, Kraków

Nikola Szafrańska, Kraków

Wiktoria Grabowska, Kraków

Adela Pasławska, Kraków

Weronika Palonka, Kraków

Lena Pajor, Kraków

Sebastian Zachwieja, Kraków

Tadeusz Bielawka, Kraków

 

Wyróżnienia

Marianna Bocheńska, Kraków

Anita Kosidłowska, Kraków

Antonina Masłowska, Kraków

Patryk Józefczyk, Kraków

Maria Mazur, Kraków

Marek Sitek, Kraków

Gabriela Batista Lope, Kraków

Antonina Samsel , Kraków

Szczepan Kasprzycki, Kraków

Marcel Tworek, Kraków

Jakub Salamon, Kraków

 

Kategoria wiekowa 9 – 11 lat

Miejsca:

Eleonora Żabińska, Poznań

Leila Wieczorek, Ostrów Wielkopolski

Wiktoria Partyka, Przemyśl

Alicja Ziarkowska, Kraków

Mikołaj Kot, Kraków

Mateusz Riedel, Mysłowice

Helena Lida, Kraków

 

Wyróżnienia

Olivia Mańka, Mysłowice

Jan Szot, Kraków

Maciej Pietrzak, Kraków

Aleksandra Wolińska, Ostrów Wielkopolski

Nela Malawska, Przemyśl

Leon Kramarz, Przemyśl

Kategoria wiekowa 12 – 15 lat

Miejsca:

Wiktor Górecki, Ostrów Wielkopolski

Irmina Perun, Kraków

Wiktoria Kosałka, Ostrów Wielkopolski

Mikhail Nartyman, Kraków

 

Wyróżnienia

Flawia Lalik, Kraków

Maria Myślińska, Ostrów Wielkopolski

Julia Piasecka, Kępice

 

Kategoria wiekowa 16 lat i więcej

Wyróżnienie

Ewa Niewiarowska

 

Kategoria – prace przestrzenne

Miejsca:

Wojciech Trusz, Kraków

Oskar Lasek, Kraków

Dawid Lasek, Kraków

Kornelia Spiechowicz, Sosnowiec

 

Gratulujemy uczestnikom oraz dziękujemy ich opiekunom za opiekę artystyczną.

W imieniu Komisji Konkursu

Dyrektor Andrzej Łazarz

Kraków, dnia 24 listopada 2023 r.

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]