Krakowska Orkiestra Staromiejska

KRAKOWSKA ORKIESTRA STAROMIEJSKA

Pracownia orkiestrowa adresowana jest do dzieci i młodzieży o różnym stopniu zaawansowania instrumentalnego, a także do uczestników bez przygotowania i wcześniejszych doświadczeń muzycznych. W ramach KOS prowadzone są zajęcia dla instrumentalistów na instrumentach typowych dla młodzieżowej orkiestry dętej w grupie dziecięcej, młodzieżowej i zaawansowanej. Uczestnicy zajęć poznają różnorodny program orkiestrowy, zdobywają umiejętności gry na wybranych instrumentach i doskonalą je na różnych poziomach.

Krakowska Orkiestra Staromiejska zdobyła liczne nagrody, m.in. III miejsce w konkursie ogólnopolskim w Inowrocławiu, I miejsce na małopolskim konkursie w Sieprawiu, złoty dyplom na IV Festiwalu Orkiestr w Kozach, I nagroda XVIII Festiwalu Artystycznego Młodzieży.

Zajęcia prowadzi absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie - mgr sztuki Wiesław Olejniczak
.


Rozkład zajęć

Poniedziałek
16.00 - 16.45 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca I (Sala KOS) 
16.50 - 17.35  Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca I (Sala KOS) 
17.40 - 18.25  Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca I (Sala KOS) 
17.30 - 19.15  Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca I (Sala KOS)

Wtorek
16.00 - 16.45 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca II (Sala KOS) 
16.50 - 17.35  Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca II (Sala KOS) 
17.40 - 18.25  Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca II (Sala KOS) 
17.30 - 19.15  Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. dzięcięca II(Sala KOS)

Środa
16.00 - 16.45 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. I (Sala KOS) 
16.50 - 17.35 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. I (Sala KOS) 
17.40 - 18.25 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. I (Sala KOS) 
17.30 - 19.15 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. I (Sala KOS)

Czwartek
16.00 - 16.45 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. II (Sala KOS)
16.50 - 17.35 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. II (Sala KOS)
17.40 - 18.25  Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. II (Sala KOS)
18.30 - 19.15 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. młodzież. II (Sala KOS)

Piątek
16.00 - 16.45 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. zaawans. (Sala KOS)
16.50 - 17.35 Krakowska Orkiestra Staromiejska Gr. zaawans. (Sala KOS)

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]